Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Paremkite gyvūnų globėjų asociaciją

200.gif

Gyvūnų globėjų asociacija labai dėkoja visiems neabejingiems gyvūnų likimui ir gerovei. Labai ačiū žmonėms ir įvairioms organizacijoms, prisidėjusiems darbu, aukomis ir pašaru. Tai labai didelis indėlis į gyvūnų gerovę.

Didelis dėkui visoms Lietuvos mokykloms, pernai Gyvūnų globos dienos proga rengusioms švietėjiškus renginius mokyklose, taip pat atvykusioms į Kauno regiono gyvūnų globos namus susipažinti su mažųjų mūsų likimo brolių gyvenimu, atvežusioms pašaro ir visko, ko prisireikia rūpinantis gyvūnų gerove.

Nuoširdžiausia padėka AB „Mars Lietuva“, „Kėdainių grūdai“, „Marijampolės grūdai“, „Jonavos grūdai“, „Dokeda“ ir daugeliui kitų už paaukotą pašarą šuneliams, katinėliams, likusiems Lietuvoje žiemoti sparnuočiams, taip pat ačiū „Akropoliams“ ir „Kikoms“, visokeriopai prisidedantiems prie gyvūnų globos . Labai dekojame bendrovei "Kauno grūdai" ir baikerių vadui Juliui Urbaičiui suorganizavusiems beglobių gyvūnų gelbėjimo akciją , bei Vaikų namams "Ąžuolynas" priglaudusiems Liusę

Jūsų gerumo dėka Kauno regiono gyvūnų globos namų gyventojai nepristinga pašaro. Tik turėdami kuo šerti galime garantuoti, kad gyvūnams nebereiks niekad atlikti eutanazijos, kad išsipildys visų gerų žmonių svajonė turėti Lietuvoje gyvūnų globos namus be eutanazijos.

Jūs savo paaukotomis lėšomis prisidėjote prie daugelio gyvūnų gydymo, vakcinavimo, operacijų. Jūsų indėlis ir į tai – kad padovanojome tiek daug buvusių beglobių šunelių ir katinėlių. Jūsų paaukotas lėšas panaudojome 94 laukinių kačių sterilizacijai (per 2012 metus), per visą žiemą už šiuos pinigus globojome alkį kenčiančius paukščius – gulbes, laukius, antis... O kiek jūsų padedami išgelbėjome stirnų, pelėdų, apuokų ir kitokių Lietuvos sparnuočių ir žvėrelių. Kai kuriuos  įvykius jei tik spėjame stengiamės aprašyti Gyvunu globos kronikose.

 

Ačiū už Jūsų gerumą!

Tad ir vėl primename, kad nuo vasario, kaip ir kasmet, gyventojai gali teikti prašymus skirti 2 procentų paramą nuo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramos gavėjams – visuomeninėms organizacijoms, fondams ir kt.
http://www.vmi.lt/lt/?itemId=10815293

Čia pamatysite Gyvūnų globėjų asociacijos globojamus gyvūnėlius:
Kauno regiono gyvūnų globos namai
Alytaus regiono gyvūnų globos namai
Klaipėdos regiono gyvūnų globos namai

Skirkite 2% pajamų mokesčio – paremkite gyvūnus, jūs neišleisite nė lito, o gyvūnams tai bus begalinė parama!

Formą ir detalias prašymo pildymo taisykles Jūs galite rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos Interneto svetainėje adresu www.vmi.lt.

Gyvūnų globėjų asociacijos kontaktai:
tel.: 8 ~37 32 23 33; 8 686 44 828,
el. paštas: gga@animal.lt.
Interneto svetainė - www.animal.lt.

Ačiū Jums už paramą!

Surinktas lėšas skiriame:
– beglobių gyvūnų gerovei pagerinti ir šerti gyvūnų globos namuose;
– sužeistiems šunims , katėms, laukiniams gyvūnams gelbėti ir gydyti;
– kastracijai;
– pirmajai pagalbai suteikti;
– vakcinacijai nuo pasiutligės;
– visuomenei informuoti ir naujų šeimininkų paieškai;
– švietėjiškai veiklai, švietėjiškiems renginiams mokyklose, įvairiems seminarams gyvūnų globos ir kontrolės klausimais organizuoti.

Tokio pobūdžio veikla yra bene reikalingiausia šiuo metu. Mes siekiame, kad šeimininkų netekę gyvūnai nevalkatautų gatvėse, nekeltų pavojaus aplinkiniams ir neplatintų ligų, o patekusiesiems į globos namus eutanazija būtų taikoma kuo rečiau, t. y. tik nepagydomai sergantiems gyvūnams.

Siekiame visuomenei pateikti kuo daugiau informacijos apie kuo įvairesnius būdus ir priemones, pagerinančias gyvūnų gerovę.

Visiems šiems darbams reikia daug lėšų. Gyvūnų globėjų asociacija yra ne pelno organizacija, veikianti ir dirbanti visuomenei.

Todėl mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos. Jūs galite paskirti mums 2% savo pajamų mokesčio, sumokėto praėjusiais metais. Tereikia užpildyti ir pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai nustatytos formos prašymą (FR0512). Formai užpildyti reikalinga programa ABBYY eFormFiller.

Tai Jums nieko nekainuos, o gyvūnams parama bus be galo vertinga.

Paukoti gyvūnams, paremti mūsų veiklą galite ir pervedę pinigų į šią sąskaitą:

GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Swedbankas, banko kodas 73000
Atsiskaitomoji sąskaita LT957300010134432392

 

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2021 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu