Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt
2020 spalio 01 d., Ketvirtadienis

Jūsų gyvenimo būdas
www.jusu-gb.com

Susirinks šimtai katinų Druskininkuose!Dalintis Facebook'e

2016 kovo 14 d., Pirmadienis, 20:17

 

Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“ tokį kačių susirinkimą Druskininkuose rengia pirmą kartą, nors pati draugija gyvuoja ir tarptautines parodas rengia jau beveik 25 metus. Į šią parodą atvyksta daug tituluotų murklių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Lenkijos, Baltarusijos.

Iš karto atskleidžiame paslaptį, kad parodoje bus galima grožėtis ne tik išpuoselėtomis murklėmis, bet ir gyvūnų globos namų augintinėmis, kurioms tikimasi surasti naujus namus.

Parodoje bus įteikti apdovanojimai gražiausioms Lietuvos katėms, laimėjusioms „National winner“ titulą.

Žiūrovai galės grožėtis populiariomis britų trumpaplaukėmis bei didžiausiomis pasaulio naminėmis katėmis – Meino meškėnais, taip pat abejingų nepaliekančiomis visiškai plikomis katėmis sfinksais. Parodoje dalyvaus ir labai retų, nematytų kačių – Amerikos riestaausės, Devonšyro reksai, orientalai, šventosios Birmos. Bus puiki proga pamatyti netgi prancūzų pasididžiavimą kartezianinę katę (Chartreux). Nors ši melsvaplaukė „prancūzė“ į Lietuvą atvyko iš Vokietijos, tačiau parodoje bus ir tikrų prancūzų – tai svarbiausi parodos asmenys teisėjai, kurie vertins kates ir skirs joms apdovanojimus. Teisėjų komisijoje – FIF’e tarptautinės kategorijos teisėjai iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Izraelio.
Norime akcentuoti, kad parodoje vyks specialūs konkursai: pirmąją parodos dieną vyks kačiukų šou, o antrąją – „margučių“ šou (t. y. kačių, turinčių vėžlio kiauto raštą). Tai unikali ir reta spalva, jau nuo senų senovės apipinta legendomis ir įvairiais mistiniais pasakojimais. Jau nuo seno žmonės pastebėjo, kad tokią spalvą turinčios katės yra kitokios nei visos kitų spalvų katės. Kuo ši spalva ypatinga? Ateikite į parodą ir galėsite sužinoti šią paslaptį. Tuo labiau kad margas vėžlio kiauto raštas susijęs su viena iš gražiausių metų švenčių – Šv. Velykomis ir margintais velykiniais kiaušiniais.

Nepraleiskite progos aplankyti parodą ir nebijokite, klauskite kačių augintojų visko, kas jums rūpi, nes kai trūksta informacijos, galima nežinoti, kaip tinkamai prižiūrėti gyvūną, ir pridaryti nepataisomų klaidų. Pasisemkite žinių iš tų, kurie tikrai labai gerai išmano apie kačių priežiūrą.

Verbų savaitgalį kviečiame praleisti kitaip ir, kas svarbiausia, prasmingai.

Tarptautinė kačių paroda įvyks Verbų savaitgalį, kovo 19–20 dienomis, Druskininkuose, viešbučio „Grand SPA Lietuva“ konferencijų centre (V. Kudirkos g. 45). Žiūrovai laukiami nuo 10:00 iki17:00 valandos,

Bilietus bus galima įsigyti parodos vietoje.
Šeimos bilietas – 8 eurai (tai du suaugę asmenys ir vaikai iki 12 m.)
Suaugusiesiems – 4 eurai
5–12 metų vaikams ir senjorams – 2 eurai
Vaikams iki 5 metų įėjimas nemokamas
Daugiau informacijos teikia:
Lietuvos felinologų draugija „Bubastė“
www.bubaste.lt
Tel. 8 37 32 45 45
El. paštas info@bubaste.lt

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2020 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu