Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Apie projektą

300.gifAnimal.lt – tai vienas didžiausių nekomercinių interneto portalų apie gyvūnus Lietuvoje. Animal.lt portalas yra skirtas visiems naminių gyvūnų savininkams, mylėtojams bei šiaip besidomintiems gyvūnais, jų gyvenimu ir auginimu.

Animal.lt tinklalapyje galite rasti daug informacijos įvairiomis su gyvūnais susijusiomis temomis. Animal.lt bendradarbiauja su didžiausiomis Lietuvos ir viso pasaulio gyvūnų globos tarnybomis, gyvūnų naujienų tarnybomis bei kitomis organizacijomis.

Mes Jums galime pasiūlyti ypač didelį visiškai nemokamų internetinių paslaugų spektrą: tai bene didžiausias Lietuvoje gyvūnams skirtas elektroninis skelbimų katalogas, kuriame nemokamai galima paskelbti su gyvūnais susijusius skelbimus. Gyvūnų laikymo, priežiūros, šunų dresavimo klausimais iš šių sričių specialistų galite gauti kuo išsamiausias konsultacijas. Mūsų portale galėsite sužinoti apie visoje Lietuvoje bei užsienyje vyksiančias šunų, kačių parodas ir gyvūnų šventes.

Čia taip pat rasite informacijos apie šunų dresūrą, šunų bei kačių veislių aprašymus, nuorodas į didžiausius Lietuvos ir užsienio interneto puslapius, Lietuvos Respublikos gyvūnų laikymo įstatymus, miestų gyvūnų laikymo taisykles.

Animal.lt portalas nuolatos rengia įvairiausius konkursus, kuriuose galėsite laimėti prizų sau ir savo augintiniui. Kiekvieną savaitę Animal.lt tinklapis atlieka apklausas su gyvūnais susijusiais klausimais. Atsakę į juos galėsite sužinoti kitų puslapio lankytojų nuomones tuo klausimu.

Animal.lt portalą galite pasiekti, naršyklėje surinkdami šiuos domenus: animal.lt, animals.lt, augintiniai.info, augintiniai.lt, gyvunai.info, kates.lt, nuaras.lt, pipiras.biz, pipiras.com, pipiras.name, pipiras.net, pipiras.org bei sunys.lt

Naujojoje svetainės versijoje, startavusioje 2010 rugpjūčio 31 dieną, įdiegtos naujovės, leisiančios atskirti pavyzdingus interneto vartotojus. Unikalūs filtrai leidžia atpažinti vartotojus ir neleisti jiems rašyti naudojant didžiąsias raides, o rašybos atpažinimo sistema suteiks daugiau galimybių, rašančius naudojant lietuviškas raides - tokių vartotojų skelbimai portale galios net dvigubai ilgiau, negu tų, kurie rašys "šveplai". Turėtumėte sutikti, jog šie du taisyklingos rašybos aspektai yra tolerancijos kitiems simbolis bei didelis žingsnis kalbos išsaugojimo kelyje.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu