Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Dėkojame mūsų geradariamsDalintis Facebook'e

2010 gruodžio 31 d., Penktadienis, 09:10Dėkojame mūsų geradariams

Senuosius palydint ir Naujuosius pasitinkant sulaukėme žmonių, kurie užuot pinigus išleidę šventiniams fejerverkams, šiais metais nusprendė už tuos pinigėlius nupirkti beglobiams gyvūnėliams pašaro. Sulaukėme dviejų didelių maišų sauso pašaro šunims, už kurį labai dėkojame geradariams nepažįstamiems, kurie kukliai pareiškė, kad nieko tokio Jie nepadarė ir nusišypsoję išbėgo per duris. O ištikrųjų Jie padarė labai daug - pagalvojo apie silpsnenius už save, nepaleido pinigų vėjais ir taip prisidėjo prie kilnaus tikslo. Ačiū Jiems.

 

Taip pat nuoširdi padėka jaunosioms gyvūnėlių mylėtojoms atostogų metu nepatingėjusioms ir  per didžiules pusnis "atitempusioms" pilnus krepšius pašaro gyvūnams, bei reikalingų prieglaudai daiktų. Labai džiaugiamės, kad mūsų jaunimas vis dažniau užsuka į gyvūnų globos namus aplankyti juose gyvenančių gyvūnų, prisideda prie jų globos. Tai suteikia mums viltį, kad tokie žmonės užaugę niekada neišmes savo gyvūno į gatvę, neskriaus jų ir padės kitiems mylėti mūsų ištikimiausius draugus - keturkojus. Tad ir kitais metais linkime visiems mylėti ir būti mylimais.Sėkmės

 

Gyvūnų globėjų asociacija dėkoja J. Čepulytei bei kitiem rėmėjams už finansinę paramą šuniuko operacijai, dešimtuko globai, beglobiams gyvūnams, išgelbėtai katytei ir kt.

Neužtenka gyvūnus tik mylėti, jais reikia rūpintis, maitinti, prižiūrėti, vesti į lauką, sergant gydyti, žaisti ir paskirti dalį savo laiko, tam reikia ne tik pastangų, bet ir pinigėlių. Prie Gyvūnų globėjų asociacijos gerų darbų finansiškai prisidėjo: Indrė, Judita (nuolat remia), Aušrinė, UNDINĖ, PAULIUS, RENATA, RIČARDAS.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu