Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Gerumo niekada nebūna per daugDalintis Facebook'e

2010 gruodžio 31 d., Penktadienis, 08:19

Kaip ir kiekvienais metais  sulaukiame mažųjų svečių degančių noru prieš šventes nuveikti ką nors gera. Šį kartą sulaukėme viso būrio moksleivių iš Ukmergės. Vaikai atnešė "kalną" dovanų mažiesiems mūsų draugams. Apsilankymo metu moksleiviai susipažino su mūsų įstaigos veikla, aplankė gyvūnus, padėjo pamaitinti pačius jauniausius, mamos neturinčius šunyčius, stebėjo veterinarijos specialistų darbą, išlydėjo gyvūnų globos namų augintinį į naujus namus ir manome, kad gavo pakankamai informacijos, kuria galės pasidalinti su draugais ir artimaisiais namuose. Tikime, kad mūsų svečiai tikrai padarė tą gerą darbą, kuris pasėjo užuomazgą visada daryti tik gera. Dėkojame už pagalbą.

"Norime padėkoti Kauno gyvūnų priežiūros centro darbuotojams už šiltą priėmimą, įdomų ir jaudinantį pasakojimą apie savo darbą ir savo globotinius, už rūpestį, meilę ir atsidavimą, kurį įžiūrėjome Jūsų akyse. Apsilankę pas Jus išmokome dar vieną gyvenimo pamoką ir labai tikimės, kad mažose širdelėse pasėtas gėrio ir atjautos grūdas netruks sulapoti.
Linkime kolektyvui šviesių, šiltų, dvasingų Kalėdų. Lai visada Jumyse gyvena tikri jausmai, tikros vertybės ir svajonės. Džiugesio ir gėrio širdžiai, palaiminimo - siekiams ir troškimams. O jūsų augintiniams - kuo greičiau surasti saugius namus ir mylinčius šeimininkus."


Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos 4a ir 4b klasių mokinukai ir mokytojos

 


Apsilankymo akimirkos: http://www.animal.lt/lt/foto-galerija/bf081bc6b6bfd5ef15b8fd6a1a462668

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu