Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Iš Alytaus „Nuaro“ pavogtas šuoDalintis Facebook'e

2011 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 09:35Iš Alytaus „Nuaro“ pavogtas šuo

Gyvūnų prieglaudų darbuotojams jau tampa gana įprasta atėjus ryte į darbą rasti daugiau gyvūnų nei paliko vakare. Palikti prie durų, įmesti į voljerus gyvūnai - jau gana įprasta situacija. Žmonės randa „išradingų“ būdų atsikratyti augintiniais. Šįkart Alytaus gyvūnų globos namams „Nuaras“ nutiko atvirkščiai - atėję ryte į darbą, gyvūnų globėjai pasigedo vienos kalytės.
Pavogtoji kalytė, vardu Širšė, buvo prieglaudos senbuvė - Alytaus „Nuare“ ji gyveno nuo 2010 m. rugsėjo. Gyvūnų globos namų darbuotojai pasakoja, kad šešerių metų Širšė buvo labai sargi, tad išsivesti ją svetimiems žmonėms turėjo būti nelengva. Gyvūnas pavogtas pakišus plytą po tinkline tvora ir taip padarius tarpą šuniui pralįsti. „Sargi kalaitė turbūt iškart puolė pro susidariusį tarpą išvaikyti nepažįstamųjų. Tada buvo pačiupta, atsegta nuo pavadėlio ir išvežta“ - samprotavo Alytaus „Nuaro“ darbuotojai.
Apie šį atvejį pranešta policijai, tačiau kas ir kodėl pavogė kalaitę, vis dar neaišku. Sunku suvokti tokį poelgį, juk gyvūno paėmimas iš globos namų yra nemokamas, tad kodėl prireikė imtis tokių veiksmų?

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu