Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Klaipėdos raj. garbaus amžiaus vyriškį užpuolė jo paties šuoDalintis Facebook'e

2011 birželio 16 d., Ketvirtadienis, 22:06

 Šiandienos rytą, apie 8 val., Klaipėdos „Nuarui“ Gargždų policija pranešė, kad „Šernų“ soduose 80 m. vyrą sunkiai sužalojo jo paties augintinis - 8 metų patinas, stafordšyro terjeras.

Į įvykio vietą atvykusi policija, norėdama apginti garbaus amžiaus vyriškį, buvo priversta nušauti šunį. „Nuaro“ darbuotojai šuns kūną pasiėmė tyrimams – įtariama, kad gyvūnas galėjo sirgti pasiutlige. Detalesniems tyrimams jis bus siunčiamas į Vilnių.

Garbaus amžiaus vyriškis paguldytas traumatologiniame skyriuje – jam smarkiai apkandžiotos abi rankos. Vyras tvirtina, kad anksčiau jo augintinis niekada nebuvo užpuolęs jo ar kitų žmonių. Šeimininkas šunimi pasitikėjo, todėl laikė palaidą savo sodo teritorijoje.

Visgi ši ir kitos panašios istorijos liudija, kad žmonės, auginantys agresyvių veislių šunis, turėtų kur kas atsakingiau žiūrėti į jų laikymą. Ne tik kad nereikėtų tokio šuns laikyti palaido, bet dar ir privalu jį dresuoti. Gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ įspėja - saviauklai paliktas agresyvios veislės šuo gali tapti nesuvaldomu žvėrimi. 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu