Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Lota ieško namų!Dalintis Facebook'e

2012 sausio 17 d., Antradienis, 11:52Lota ieško namų!

Prieš kiek daugiau nei mėnesį į gyvūnų globos ir kontrolės tarnybą pateko jauna kalaitė Lota. Pusantrų metų spanielę klaidžiojančią Kauno gatvėmis priglaudė geraširdžiai praeiviai. Jie apie mėnesį laiko savarankiškai bandė surasti kalaitės šeiminikus, tačiau nesėkmingai. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo tik Lotos išbandymų pradžia.
Kai viltį šeimininkus surasti praradę geradariai Lotos globėjai atvežė ją į „Nuarą“, paaiškėjo, kad kalaitė laukiasi. Deja, bet ją teko kastruoti. Po operacijos Lota greitai atgavo jėgas, buvo žaisminga ir meili. Kadangi spanielė buvo sveika, kaip ir visi „Nuaro“ globojami šunys, iškeliavo į Užliedžių globos namus. Tikėtasi, kad čia ji greitai suras namus – juk kalaitė ne tik graži, bet ir puikaus charakterio.
Deja, tačiau greitai paaiškėjo, kad ji puikiai sutaria tik su žmonėmis. Ne, ji nepuolė „kambariokių“ – kitų voljere gyvenančių kalaičių, tačiau tyliai „maištavo“. Lota pasirodė esanti labai pavydi – dalintis vienu voljeru dar buvo pakenčiama, tačiau maistu – jau per daug. Kalaitė tiek stresavo, kad visiškai nustojo ėsti ir vos per tris dienas tapo panaši į badavusią bent kelias savaites.
Gyvūnų prižiūrėtojai pastebėję šią problemą suskubo pasirūpinti, kad Lota grįžtų į Šv. Gertrūdos gatvėje esančią prieglaudėlę, kur galėtų gyventi voljere viena. Čia jai buvo suteikta ne tik „prabanga“ turėti savo „būstą“, bet ir intensyvi veterinarų priežiūrą. Deja, bet Lota seko akyse – nepaisant profesionalios pagalbos ir gardaus maistelio, kalaitės sveikata vis prastėjo. Lotą ištiko dar viena nelaimė – jos dailios akytės ėmė niauktis, kol ji tapo visiškai akla.
Laimei, po kiek laiko situacija ėmė gerėti, kalaitė atsigavo, tapo kur kas guvesnė, o ir akių problemos ėmė trauktis – iš lėto spanielė vėl išvydo dienos šviesą. Dabar Lota vis dar „taiso savo figūrą“, tačiau kitų rimtesnių sveikatos problemų jau nebeturi. Labiausiai ko jai šiuo metu trūksta yra tikri namai ir mylintys šeimininkai.
Lota būtų nuostabi augintinė, tik nesutiktų draugija dalintis su kitais keturkojais. Na, o su žmonėmis ji elgiasi labai draugiškai ir meiliai. Kalytė yra tvarkinga, rami ir paklusni. Jei susidomėjote Lota ir norite su ja susipažinti ir, galbūt, net suteikti jai tikrus namus, ji Jūsų lauks Šv. Getrūdos g. 46.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu