Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šeima netekusi augintinių, ieško kačiukoDalintis Facebook'e

2011 balandžio 19 d., Antradienis, 14:33Šeima netekusi augintinių, ieško kačiuko

Gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ direktrė Jurgita Gustaitienė neseniai sulaukė labai šilto laiško, kuris nudžiugino ne tik ją, bet ir visus darbuotojus.
Laišką atsiuntė Ieva. Ji rašė, kad vasarą neteko savo mylimos katytės Rainės, kuri buvo tikra šeimos narė. Ji Ievos šeimoje augo net 15 metų, tad galima numanyti, kaip skaudu buvo jos netekti. Baisiausia, kad gruodžio mėnesį nelaimė nutiko ir vienintelei paskutinės Rainės vados palikuonei Pilkei. Ji taip pat buvo be galo mylima. Ieva ir jos šeima labai nori užpildyti tuštumą, kuri liko namuose po gyvūnėlių netekties, ir ieško naujos augintinės. Jie jau kelis mėnesius nesėkmingai ieško tos vienintelės katytės, kurią galėtų mylėti taip pat kaip ir buvusias. Nemanykite, kad ši šeima ieško kažkokios itin ypatingos ar veislinės katės - vienintelis reikalavimas kad ji būtų pilka arba pilkai raina. Kodėl? Ogi todėl, kad būtent tokių spalvų buvo ankstesnės augintinės ir visi yra įpratę, kad namuose bėginėja būtent tokie gyvūnėliai. Ieva rašė, kad mielai priglaustų netgi laukinukę katytę ar bet kokią namuose augintą paprastą katytę.
Džiugu, kad šeima taip myli gyvūnus ir yra pasiruošusi išgelbėti kurią nors beglobę katytę. Akivaizdu, kad būsimoji augintinė bus tikrai tinkamai prižiūrima ir labai mylima.
Lauksime Ievos ir jos šeimos atvyksiančių į „Nuaro“ prieglaudą - tikime, kad jie čia tikrai atras tą vienintelę ( o gal net porą), kuriai pasiryš skirti daug meilės ir dėmesio.
Jeigu Jus įkvėpė ši istorija ir taip pat norite išgelbėti kurį nors beglobį gyvūnėlį suteikdami jam tikrus šiltus ir jaukius namus - atvykite į gyvūnų prieglaudą - čia mylinčių šeimininkų laukia dešimtys porų akių, spinduliuojančių viltimi.
Na, o jei negalite priglausti gyvūnėlio, bet vis tiek norite jiems padėti, galite tai padaryti paaukodami pinėgėlių ar pervesdami 2 % savo pajamų mokesčio į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Ūkio bankas Kauno skyrius. Banko kodas – 70117
Atsiskaitomoji sąskaita – LT93 7011 7000 0170 0937
SWIFT code UKIO LT 2X
Dėkojame už paramą.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu