Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Senam augintiniui - „tvirtovė“ miškeDalintis Facebook'e

2011 spalio 06 d., Ketvirtadienis, 10:43Senam augintiniui - „tvirtovė“ miške

Tai, kad žmonės atsikrato pabodusiais, nebereikalingais ar tiesiog pasenusiais ir daug priežiūros reikalaujančiais gyvūnais, deja, jau nebestebina. O štai atsikratymo būdai priverčia aiktelėti net ir daug mačiusius gyvūnų globėjus.
Vakar, spalio 5 d., gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“ iš Užliedžių seniūnijos gavo pranešimą, kad miške rastas paliktas šunelis. Ne šiaip paliktas, o kaip reikiant įkurdintas. „Geradariai“ šeimininkai pasirūpino, kad jų šunelis miške jaustųsi jaukiai - jam buvo palikta dėžė, apklostyta šiltais rūbais, maišais, apdėliota šakomis. Būstas suręstas tvirtas. Šalia stovėjo ir dubenėlis su maisto likučiais, visgi jis buvo paliktas ne „šeimininkų“, o geraširdžių žmonių, atradusių gyvūną.
Rastasis šunelis yra senas ir turi sveikatos problemų, tad nuspėti, kodėl jis atsidūrė miške, ne taip jau ir sunku. Gyvūno „šeimininkai“ tikrai „pasistengė“, kad jų augintinis išmestas jaustųsi jaukiai - juk surentė tokį tvirtą namą. Tik ar nebūtų humaniškiau, o galų gale net ir paprasčiau atvežti šunelį į kurią nors veterinarijos kliniką ir atlikti eutanaziją, o ne „nukaršinti“ jį miške - jei jau tikrai tai būtina? Ar augintinis, ištikimai tarnavęs visą gyvenimą, nenusipelnė pagarbos ir elementaraus humaniškumo senatvėje?

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu