Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Tobio "nuotykiai"Dalintis Facebook'e

2012 birželio 28 d., Ketvirtadienis, 12:42Tobio "nuotykiai"

Kartais net ir sulauktas garbingas amžius negarantuoja užtarnauto ramaus poilsio...Tą galėtų paliudyti ir dešimtmetis šunelis Tobis. Jo nuotykiai prasidėjo birželio pradžioje, kuomet šeimininkai nusprendė jį atiduoti į gyvūnų globa užsiimančią organizaciją VšĮ „Penkta koja“.
Tobis birželio 12 d. į „Penktą koją“ papuolė todėl, kad jo mylima šeimininkė dėl prastos sveikatos būklės nebegalėjo ilgiau juo rūpintis. Šuniuką priėmusi organizacija pažadėjo tinkmai juo pasirūpinti ir surasti jam naujus namus. Deja, bet pažadų įvykdyti nepasisekė. Maža to, kad vos po poros dienų į prieglaudą patekimo mirė buvusi Tobio šeimininkė, gyvūnėliui dar teko ir pačiam nemažai ištverti.
Birželio 20 d. Tobis buvo rastas gulintis gatvėje numuštas automobilio. Jį radusi moteris apie įvykį pranešė gyvūnų globos ir kontrolės tarnybai „Nuaras“. Minėtos įstaigos specialistai greit nuvyko į įvykio vietą ir pasiimė Tobį. Nuvežus šunelį pas veterinarijos specialistus paaiškėjo, kad jam lūžusi priekinė kairė kojytė.
Šunelis buvo ženklintas, tad greitai paaiškėjo, kas yra jo savininkė ir tai, kad gyvūnas buvo perduotas VšĮ „Penktai kojai“. Minėta organizacija sužinojusi, kad jų globotinis yra „Nuare“ jį atsiėmė. Atvykusi moteris pasiaiškino, kad šuo dieną prieš jam patenkant į „Nuarą“ (birželio 19) išsirausė ir pabėgo. Pasak jos, savanoriai ieškojo Tobio, bet nerado.
Dabar šuo vėl gyvena „Penktoje kojoje“. Sugipsuota kojytė nors ir negreitai, turėtų pasveikti (visgi Tobis jau nebe jaunuolis). Tikimės, kad Tobiui pavyks sėkmingai sulaukti mylinčių šeimininkų, kurie galės užtikrinti ramų ir garbingą gyvenimą šunelio senatvėje.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu