Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vieni globoja svetimus šuniukus, kiti nepasirūpina ir savaisDalintis Facebook'e

2011 spalio 13 d., Ketvirtadienis, 10:55Vieni globoja svetimus šuniukus, kiti nepasirūpina ir savais

Vakar į Gyvūnų globėjų asociacijos centrinę būstinę užsuko savanorė, namuose laikinai auginanti beglobius šuniukus ir ieškanti jiems šeimininkų. Jauna mergina turėjo pasiėmusi jų net penkis. Į jos globą šuneliai pateko dar visai maži, silpni ir visiškai nesavarankiški. Jų keliai susikirto visiškai atsitiktinai - mergina mažylius rado išmestus gatvėje. Iš pradžių „radinį“ ji pristatė gyvūnų globos ir kontrolės tarnybai „Nuaras“, tačiau pabendravusi su darbuotojais ir sužinojusi, kad yra tokia savanoriavimo sritis kaip laikina gyvūnų globa namuose, nusprendė šuniukus paauginti pati.
„Vieną sėkmingai padovanojau, liko dar keturi - jau gerai ūgtelėję ir sustiprėję“ - šypsojosi mergina. Auginti tiek mažų padaužų namuose nėra lengva, tad tris iš nepadovanotų, bet jau kur kas savarankiškesnių ir ne tiek daug priežiūros reikalaujančių šunelių mergina grąžino gyvūnų globos namams. Prieš palikdama juos savanorė dar ilgai su jais žaidė, glostė, glaudė prie savęs. „Atsisveikinti tikrai nėra lengva, prisirišau prie jų“ - pripažino mergina. Su vienu iš mažylių savanorė taip ir nesugebėjo atsisveikinti - nusprendė jį dar pagloboti. „Galbūt norėčiau jį pasilikti visam laikui, bet jau turiu gyvūną, o ir mama nelabai palaiko šią idėją...“ - nedrąsiai svarstė mergina.
Na, o kol vieni daro gerus darbus ir stengiasi prisidėti prie gyvūnų gerovės kūrimo, kiti „globėjai“ be jokio gailesčio atsisveikina su jaunikliais juos tiesiog išmesdami prie gyvūnų globos namų durų. Tokia gyva „dovanėlė“ vakarykštį rytą laukė ir „Nuaro“ gyvūnų globos namų Užliedžiuose darbuotojų. Čia dirbantis gyvūnų prižiūrėtojas atėjęs į darbą rado devynis mažus, apie 2-3 mėnesių amžiaus, šunelius. Mažyliai buvo „supakuoti“ į dėžę ir įmesti į aptvarą, kuriame įkurdinti beglobiai šuniukai. „Akivaizdu, kad jaunikliai yra iš dviejų vadų - penki vienos, keturi kitos“ - sakė globos namuose dirbantis gyvūnų prižiūrėtojas. Situacija šiek tiek įtartina - devyni šuneliai, iš dviejų skirtingų vadų, vienam žmogui lyg ir per daug...Ar nebus pasidarbavę kažkokie „gyvūnų globėjai“, nesugebėję pasirūpinti būriu mažylių?
Laimei, mažyliai sveiki, meilūs ir žaismingi, tad neturėtų būti sunku suratsi jiems šeimininkus. Vis dėlto Gyvūnų globėjų asociacija nori paprašyti, kad, jei jau nebegalite globoti savo augintinių, bent jau neišmeskite jų tiesiog prie durų - išsaugokite bent lašą humaniškumo ir pasirūpinkite, kad jie saugiai patektų į gyvūnų globėjų rankas.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu