Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vytauto pr. įvyko šiurpi tragedijaDalintis Facebook'e

2011 balandžio 26 d., Antradienis, 22:53

 Balandžio 26 dienos vakarą Vytauto pr. ties Miško gatve įvyko itin šiurpi tragedija. Truputį  po 17 val. čia buvo partrenkta šuninga kalė. Smūgis buvo toks stiprus, kad net „išbyrėjo“ šuniukai. Gyvūno šeimininkė išsigandusi pabėgo iš įvykio vietos. Nelaimę netruko pastebėti būrys žmonių, greitai prisistatė ir policijos pareigūnai. Kilo tikras sąmyšis. Nukentėjusioji kalė su šuniukais nuvežta į Kairevičiaus veterinarijos kliniką, kur bandyta išgelbėti jos ir bent kai kurių šunelių gyvybę. Visi labai tikėjosi, kad pavyks, tačiau šįryt sužinota, kad kalytė neišgyveno. 

Šis įvykis sujaudino labai daug žmonių – gyvūnų kontrolės ir globos tarnyba „Nuaras“ sulaukė net 27skambučių – visi norėjo pranešti apie įvykusią tragediją. Dėkojame visiems šiems neabejingiems žmonėms.

Taip pat norime labai paprašyti, kad, jei jau įvyko nelaimė ir partrenkėte gyvūną, neliktumėte abejingi ir bent jau nuveštumėte sužeistą gyvūną į veterinarinę kliniką – juk tai gali išgelbėti jam gyvybę. Įvykus nelaimei svarbi kiekviena sekundė!

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu