Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Akcija „Išgelbėk beglobį gyvūną“

2012 birželio 14 d., Ketvirtadienis, 12:59

Jau antrus metus iš eilės rengiama akcija „Išgelbėk beglobį gyvūną“. Šios akcijos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į valkataujančius šunis ir kates, kurie atsiduria prieglaudose ir ne visada lengvai suranda naujus namus.

Akcijos organizatoriai tikisi, jog tokie renginiai padės atkreipti visuomenės dėmesį į niekam nereikalingus keturkojus ir padės jiems surasti namus. Pernai šios akcijos metu jaukių namų bei mylinčių šeimininkų sulaukė net 150 šunų ir kačių.

Šiemet prie akcijos „Išgelbėk beglobį gyvūną“ prisijungė 5 gyvūnų prieglaudos. Daugiau nei 500 augintinių lauks naujų šeimininkų. Žadama visiems, kurie priglaus beglobį gyvūną, išdalinti daugiau nei 5000 kg ėdalo šunims bei katėms.

Vieni iš prisijungusiųjų – Gyvūnų globėjų asociacija (GGA). Ši organizacija įkurta dar 1999 m. gegužės mėn. 13 d. GGA gina ne tik naminius, bet ir laukinius gyvūnus, saugo juos nuo žiauraus elgesio, ieško būdų ir priemonių jų gerovei užtikrinti, suteikia pirmąją pagalbą sužeistiems gyvūnams.

GGA siekia, kad šeimininkų netekę gyvūnai nevalkatautų gatvėse, nekeltų pavojaus aplinkiniams ir neplatintų ligų, o patekusiesiems į globos namus eutanazija būtų taikoma kuo rečiau, t.y. tik nepagydomai sergantiems gyvūnams. Siekdama, kad beglobiai gyvūnai kuo greičiau surastų naujus namus, Gyvūnų globėjų asociacija vykdo švietėjišką veiklą ir kartu su beglobiukais dalyvauja įvairiuose renginiuose, kurių metu keturkojai draugai yra dovanojami geriems žmonėms, ieškantiems augintinio.

Surasti geriausią draugą galėsite birželio 9 – 10 dienomis Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome (adresas Veiverių g. 132)!

Publikuota: pilietis.delfi.lt/yrakaveikti/akcija-isgelbek-beglobi-gyvuna.d
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu