Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Šiurpi užmigdytų gyvūnų statistika. Kam ji naudinga?

2012 birželio 14 d., Ketvirtadienis, 13:44

Vasario 21 d. naujienų portale Grynas.lt pasirodė Akvilės Valtienės straipsnis skambiu pavadinimu „Šiurpi statistika: Lietuvoje vis dar užmigdomi tūkstančiai augintinių“. Hiperbolizuotos antraštės straipsnio autorė ketino visiškai „nešališkai“ ir „objektyviai“ atverti visuomenei akis ir parodyti, kokie apsimetėliai yra gyvūnų globėjai, o konkrečiau – gyvūnų globos ir kontrolės tarnyba „Nuaras“.

Tik ta didinga misija kelia šiokių įtarimų, nes „detektyvo“ autorė muša į vienus vartus ir akivaizdu, kad nėra normaliai susipažinusi su juodinamos įstaigos darbu.

Didelis A. Valtienės įkarštis ir vienašališka situacijos apžvalga nori nenori priverčia iškelti klausimą, kas slypi už viso šio „žurnalistinio tyrimo“. Atsakymą rasti nėra taip jau sunku – pakanka prisiminti, kad gyvūnų gerove besirūpinantys piliečiai vėl gali pervedinėti 2 proc. pajamų mokesčio keturkojus globojančioms organizacijoms. Dėl šių pinigų kiekvienais metais tarp tokių įstaigų vyksta „karas“. Kovoja kas kaip moka.

Štai straipsnio autorė teigia, kad „pasitelkus žiniasklaidą, viešųjų ryšių strategijas ir iškalbą galima daug ką užglaistyti <...>“ – suprask, visus juodus darbus. Vis dėlto, būtina pastebėti, kad tomis pačiomis priemonėmis galima ir nepelnytai apjuodinti „konkurentus“, prikuriant nebūtų faktų ar net istorijų. Turbūt ne veltui sakoma, kad geriausia gynyba yra puolimas... Beje, čia dar derėtų pastebėti, kad „Nuaras“ apskritai neturėtų būti to „karo“ dalyvis ir nežinia kodėl į jį yra įtraukiamas. Ši tarnyba negauna ir negali gauti tų visų taip išsvajotųjų 2 proc. - juk „Nuaras“ yra uždaroji akcinė bendrovė, neturinti (ir negalinti turėti) paramos gavėjo statuso.

Skaitykite daugiau: pilietis.delfi.lt/voxpopuli/siurpi-uzmigdytu-gyvunu-statistika-kam-ji-naudinga.d
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu