Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Vilniuje išgelbėtas bebras pavasario lauks vienkiemyje pakaunėje

2012 vasario 10 d., Penktadienis, 09:36

Kaune įsikūrusios Gyvūnų globėjų asociacijos (GGA) specialistams žiemą tenka gelbėti ne tik šunis, kates ar vandens paukščius. Praėjusį sekmadienį visuomenės dėmesį prikaustė ledais apšalusio bebro gelbėjimo operacija Vilniuje prie Žvėryno tilto.

Gyvūnas buvo atvežtas į Kaune esančias GGA patalpas. Paaiškėjo, kad gelbėtojai sostinėje persistengė. „Paėmė gyvūną iš gamtos, o jam tik reikėjo išpjauti skylę lede, kad papultų į vandenį ir grįžtu namo. Bebras sveikas, gyvas ir piktas – nori į laisvę. Jis turi bene didžiausią riebalinį sluoksnį, todėl tikrai nebūtų sušalęs“, – sakė GGA specialistė Lolita Grėblikienė.

Šiuo metu bebras perduotas Kauno rajone įsikūrusiame vienkiemyje gyvenančiam globėjui. Žmogus gyvūnu rūpinsis iki pavasario. Tuomet jį pagaliau tikimasi paleisti į laisvę. Šalia vienkiemio yra bebrynas.

„Bebrai yra pikti. Jokiu būdu ne draugiški žmogui. Buvusi mūsų darbuotoja gelbėjo įstrigusį bebrą, kuris, „atsidėkodamas“, jai nukando bato kulną – gerai, kad nepataikė į koją. Įsivaizduokite, juk bebras lengvai storiausią medį nugraužia“, – sakė GGA prezidentas Vytautas Gustaitis.

Skaitykite daugiau: www.15min.lt/naujiena/augintiniai/ivykiai/vilniuje-isgelbetas-bebras-pavasario-lauks-vienkiemyje-pakauneje-172-195153#ixzz1lxiiuy9e

Publikuota www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vilniuje-isgelbetas-bebras-pavasario-lauks-vienkiemyje-pakauneje-56-195153#axzz1ltu7Jz8p

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu