Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Jūros ūdros

Du Japonijos akvariumai stengiasi gauti leidimą paimti į nelaisvę Šiaurės jūros ūdras iš Aliaskos eksponavimui. JAV žuvų ir laukinės gamtostarnybos tyrimu neseniai išsiaiškinta, kad jūros ūdrų paplitimas Aliaskos Aleutų saloje smuko 70% nuo 1992 m. ir 95% arba daugiau visame regione.
Jeigu pretendentai stengiasi gauti nelaisvės paėmimo leidimus todėl, kad jie nieko nežino apie jūros ūdrų populiacijos smukimą, tai rodo jų susidomėjimo saugojama nykstančia gamta trūkumą. Jeigu jie nežino, tai reiškia, kad jiems nerūpi jeigu ėmimo į nelaisvę procesas sukels papildomą įtampą ir taip jau įtemptoje situacijoje.
Taip pat turėtų būti paminėta, kad Japonijos akvariumų priežiūros standartai neatitinka JAV gyvūnų gerovės akto reikalavimų. Dėl šios priežasties JAV jūros žinduolių komisija neseniai paneigė pareiškimą dėl ėmimo į nelaisvę leidimo pasirašymo, kuriuo pagavimui ieškomos jūros ūdros, pardavimui į Japonijos akvariumus.
Iš tikrųjų, japonai neturi jokio efektyvaus gyvūnų apsaugos įstatymo.
Galų gale, iš šešių jūros ūdrų, paimtų į nelaisvę Aliaskoje 1998-aisiais metais ir išsiųstų į tris Japonijos akvariumus, dvi mirė išgyvenę mažiau nei savaitę nuo atvykimo.

Straipsnis iš laikraščio "Animal People"
2001 birželio mėn.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu