Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Kilmės premija

Kim Bartlet savo "102 dalmatinų" recenzijoje rašė, kad Glenn Close ir Gerard Depardieu nusipelnė "Kilmės premijos" už savo vaidinimą. Aktoriai jos nepriima. Premija yra garbė asmenim už darbus didesnėse masinės informacijos priemonėse, kurie kelia visuomenės gyvūnų problemų žinojimą. Aktoriai dabar yra "Kilmės premijos" nugalėtojai.
Remiantis detaliais "Kilmės premijos" kriterijais ir "102 dalmatinais", ten gali būti tik vienas "Kilmės premijos" nugalėtojas kiekvienoje kategorijoje. Pilnametražinių meninių filmų kategorijoje 2000 metais dominavo "Viščiukas bėga". Mūsų nugalėtojas yra išrenkamas 17-os narių komiteto sudaryto iš visuotinai perspektyvios ir patyrusios daugybės aktyvistų, įskaitant ir PETA tarnautojus, organizacijos "Oranžinės apygardos žmonės gyvūnams" steigėjas, prieglaudų atstovai ir kiti su panašia veikla ir patirtimi.
Aš sutinku, kad "102 dalmatinai" turi galingą antikailinę misiją. Bet mes negauname vieno patvirtinimo, filmui, kaip "Kilmės premijos" nominacijai - tikriausiai dėl žmonių ir gyvūnų prieglobsčio bendruomenės opozicijos, kurie tiki, kad filmas vėl apsunkins prieglaudas su nenorimais dalmatinais. Žinoma, tas pats galėtų būti pasakyta apie "Mažylį" ir nenorimus paršelius. Štai kodėl mes leidome mūsų įvairiam komitetui iškelti nominaciją, remiantis slaptu balsavimu.
K.Bartlet rašė: "Aš nemanau, kad W.Disnėjaus filmas buvo kada nors taip rimtai apgalvotas", bet W.Disnėjus laimėjo pilnametražinių filmų "Kilmės premiją" su daugeliu kitų filmų.

Straipsnis iš laikraščio "Animal People"
2001 birželio mėn.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu