Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Lietuviai pasigenda naminių gyvūnų kapinių

Ką daryti, jei nugaišo keturkojis, o jūs nenorite, kad iš jo būtų išvirtas muilas? Teks jį užkasti savo kieme. Šią problemą išspręstų gyvūnų kapinės, tačiau valdžia tokiam sprendimui dar nesubrendo.

Apie tai, kad savo augintinių šeimininkai ilgai nepamiršta ir kapinės jiems būtų reikalingos, liudija Vilijampolėje esantis nelegalus, tačiau prižiūrimas kažkokio gyvūno kapas, rašo "Lietuvos rytas".

Kauniečiai nuo seno žino, kad gyvūnai neretai laidojami ne tik Kalniečių ir Dainavos parkuose, tiesiog gyvenamųjų namų kiemuose, bet ir Vilijampolėje, gražioje Nemuno pakrantėje, dar vadinamoje Kauno Nida.

Lietuvos gyvūnų globėjų asociacijos prezidentas sakė, kad nugaišusį gyvūną žmonės gali atvežti ar palikti veterinarijos klinikoje. Gydytojai privalo pasirūpinti jų utilizacija. Anot jo, visi augintiniai privalėtų būti utilizuojami vienintelėje Lietuvoje šia veikla užsiimančioje įmonėje „Rietavo veterinarijos sanitarija“. Įmonė utilizuoja ir ūkininkų gyvulius, ir žmonių augintinius.

Pašnekovas sakė, kad palaidoti gyvūną nuosavoje valdoje nedraudžiama. Tik reikėtų iškasti kuo gilesnę duobę, kad palaikų kas nors atsitiktinai neiškapstytų. Laidoti gyvūnus visuomeninės paskirties teritorijose draudžiama. Už tai gresia įspėjimas arba bauda iki 200 litų.

Publikuota webcache.googleusercontent.com/search

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu