Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Skorpionai: mitai ir tikrovė

Apie skorpionus vyrauja begalė įvairių mitų ir išsigalvojimų. Dažniausia tai įvairių siaubo filmų padarinys. Žmonės nustemba sužinoję, jog augini skorpionus ir užduoda įvairius klausimus, kurie dažniausia prasilenkia su realybe. Tačiau vienas klausimas pasikartoja visada: "Ar jis nuodingas?".

 

1. Ne visi skorpionai yra mirtinai nuodingi. Iš daugiau kaip 1500 rūšių tik ~24 yra mirtinai pavojingi sveikam, suaugusiam žmogui.

2. Dažniausiai skorpionai kurie turi storas uodegas ir mažas žnyples yra pavojingesni/nuodingesni, nei tie kurie turi dideles žnyples ir mažesnes uodegas. Tačiau kiekviena taisyklė turi išimčių.

3. Prieš perkant bet kokios rūšies skorpioną, būtina pasidomėti apie jo auginimą ir priežiūrą. Taip pat pilnai įrengti būsimą auginimo vietą, taip sukelsit mažiau streso naujam augintiniui.

4. Pandinus Imperator skorpionai yra vieni iš tinkamiausių pradedančiajam. Jie yra dideli, ramūs, ir nereikalaujantis daug priežiūros. Taip pat kai kurie Heterometrus rūšies skorpionai yra rekomenduojami naujokams.

5. Svirpliai ir tarakonai yra geriausias maistas skorpionams.

6. Tityus, Androctonus, Parabuthus, Buthus, Hottentotta, Centruroides, Mesobuthus, Leiurus yra vieni iš pavojingiausių žmogui.

Norėdami sužinoti daugiau apie skorpionus apsilankykite: www.saltakraujai.lt

0001.jpg

0002.jpg

0003.jpg

0004.jpg

0005.jpg

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu