Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Zoologijos sodai Šri Lankoje

Aš privalau papasakoti liūdną Nacionalinių zoologijos sodų Dehiweloje, Šri Lankoje, istoriją. Zoologijos sode buvo juoda raganosių patelė, vardu Momela. Šių metų kovą Šri Lankos valdžia pradėjo tirti krokodilo lavono dingimo iš šaldytuvo ir dramblio, buvusio paslėpto zoologijos sodo veterinarės Alahakom kambaryje atradimo atvejus. Ji taip pat buvo įpainiota į 1988 m. bengališko tigro galvos dingimą, kuri galiausiai buvo rasta zoologijos sodo akvariume.
Pastarieji incidentai sukėlė įtarimą: kuris zoologijos sodas įsivėlęs į laukinės gamtos gyvūnų dalių pardavimą. Tuo tarpu balandžio 6 dieną Momela buvo rasta negyva. Į jos aptvarą įkrito elektros laidas. Ji iš karto mirė nuo elektros šoko. Zoologijos sodo direktorius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas buvo nušalinti nuo pareigų, bet daktarė Alahakom išlaikė savo postą.
Tuo tarpu vietinis laikraštis pranešė, kad Momelos kūnas buvo padalintas į tris gabalus ir sudegintas. Momelos mirtis sukėlė įtarimų, o jos kūno sudeginimas taip pat neaiškus. Aš teiravausi ir buvo man pasakyta, kad kai kurios dalys buvo surinktos Nacionaliniam muziejui, bet muziejus nieko negavo.
Aš sakiau, kad ragas, remiantis gandais, buvo paslėptas ligoninės zonoje. Kai viskas aprimo, kažkoks kolekcionierius pasipildė savo kolekciją dar vienu eksponatu. Aš pranešiau tai aukštesniems pareigūnasms, bet negavau jokio atsakymo.

Straipsnis iš laikraščio "Animal People"
2001 birželio mėn.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu