Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Stiklinė siena - mirtis paukščiui

Gyvūnų globėjų asociacija (GGA) dažnai sulaukia skambučių, pranešančių apie į stiklą atsitrenkusius ir susižeidusius ar net užsimušusius paukščius. Neretai ir pačiame ofise sulaukiama sužeistais paukšteliais nešinų žmonių. Gerai, kad žmonės rūpinasi silpnesniais, padeda jiems nelaimės atveju, tačiau dažnai tų nelaimių kaltininkais esame būtent mes, žmonės.
Ne vienas mūsų sodyboje ar daržuose turime stiklinius šiltnamius, miestuose „auga“ modernūs namai su dideliais stiklais, terasomis - visa tai yra didžiulis išbandymas paukščiams. Šie gyvūnai nesupranta, kad prieš juos yra stiklas, į kurį jie gali atsitrenkti ir stipriai susižeisti. Matydami skaidrų vaizdą, jie įsivaizduoja, kad ten nieko ir nėra, todėl lekia kaip lėkę, o tada - bumt. Neretai lemtingas bumt. Gerai, jei paukštelis tiesiog skrajoja padange - gal jis ir pamatys sunkiai įžiūrimą kliūtį, o kas, jei tuo metu jis medžioja?..Lėkdamas dideliu greičiu jis niekaip nespės susiorientuoti, kad priešakyje laukia neperskrendama kliūtis.
Mes galime padėti paukščiams išvengti šių nelaimių ir mums tai net nekainuos didelių pastangų. Pats paprasčiausias ir labai veiksmingas būdas yra ant stiklo užklijuoti paukščio imitaciją - tiesiog nupieškite paukštį - patčią paprasčiausią varnelę, kaip kad piešdavote vaikystėje - ir užklijuokite ant stiklo. Paukštis tada matys, kad tai nėra tik tuščia erdvė ir neatsitrenks.
Taip liks sveikas ir paukštis, ir Jums neteks lieti ašarų gailint vargšo gyvūnėlio.

 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu