Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

AUM Australian Mist

Šios katės, kaip ir galima nuspėti iš jų pavadinimo, atsirado Australijoje. Tai Birmos, Abisinijos ir Australijos naminių trumpaplaukių kačių kombinacija, astiradusi dr. Truda Straede dėka. Tokiu būdų Australijos migla įgavo pačias geriausias savybes – Birmos kačių mielumą, Abisinių gyvumą ir protingumą bei Australijos naminių kačių gebėjimą prisitaikyti. Dėl savo puikaus būdo šios katės plačiai paplitusios visoje Australijoje. Jų skaičius kasmet vis didėja ir kituose žemynuose.
Nenuostabu, kad jos bėgant laikui vis populiarėja, nes šios katės yra tiesiog harmonijos įsikūnijimas. Jose nėra nieko ekstremalaus – nei išvaizdoje, nei charakteryje.
Tai vidutinio dydžio, trumpaplaukės katės, turinčios itin žavų snukelį. Pirmas dalykas, krintantis į akis, yra jų didelės apvalios smalsios ir ekspresyvios akys. Jų spalva gali būti nuo blizgios auksinės iki žalios. Neįmanoma nepastebėti ir didelių ausų, puošiančių smulkią trikampę galvytę. Visgi visų svarbiausias yra kailis, iš tiesų besiskiriantis nuo kitų kačių. Jis yra trumpas, elastingas ir itin švelnių, šiltų spalvų – persikinis, kreminis, šokoladinis, auksinis ar net alyvinis. Galimi du kailio rašto tipai: subtilios dėmelės arba sudėtingi, marmuro margumą primenantys verpetai. Tiek vieni, tiek kiti raštai matomi tarsi per miglą, šiek tiek priblėsę. Būtent ši savybė ir lėmė veislės pavadinimą.
Tobula harmonija – apibūdinimas, tinkantis ne tik Australijos miglos išvaizdai, bet ir charakteriui. Tai labai šeimyniškos katės, puikiai sutariančios net su mažais vaikais – šios katės ištveria net ir baisiausią tampymą – šeimininkai gali nesibaiminti, kad jos įdrėks. Australijos miglos veislės katės labai draugiškos ir mėgstančios kompaniją, todėl jūs nė nepastebėsite, kaip ji prisijungs prie Jūsų draugų ratelio, meiliai įsitaisydama kam nors ant kelių. Šios veislės katė nepyks net jei Jūsų dėmesiu jai teks dalintis su kitu gyvūnu. Australijos migla į savo kompaniją priima visus – ir žmones, ir kates, ir šunis ar kitus augintinius.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu