Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Naujienos iš UkrainosDalintis Facebook'e

2022 kovo 17 d., Ketvirtadienis, 14:47

 Pirmiausiai norime informuoti, kad savaitgalį iš Ukrainos išgelbėjome 5 gyvūnus

🐾
🇱🇹🙏Pastarosios 48 valandos buvo beprotiškos: mažai miegojome, krovėme pašarus, derinome kelionę su Ukrainos savanoriais, nuvežėme pašarus ir saugiai pargabenome 5 šunis.
🟢APIE VISKĄ IŠSAMIAU🟢
👉Per pastarąsias 24 valandas, mes nuvežeme apie 2 tonas pašarų ir perdavėme Ukrainos savanoriams, kurie juos paskirstys tiems, kam labiausiai reikia.
👉Mūsų sekmadienio ryto kelionę sutrikdė rusų bombardavimas, buvo subombarduodas Yavovir poligonas, kuris yra kelyje nuo Lenkijos link Lvovo.
👉Teko keisti planus, vykti per kitą pasienio postą. Tuo metu mūsų tarptautinių partnerių savanoriai rūpinosi šunų pavežėjimu link mūsų.
👉Į savo globą perėmėme 5 šunis.
👉Komanda likusi Lietuvoje palaikė ryšius ir derino veiksmus su partneriais iš Ukrainos, Olandijos, Rumunijos ir Lenkijos.
👉Pasakysime, jog tikrai pavargome , nes be to dar turime kasdieninius darbus ir čia mūsų prieglaudose gyvenančius gyvūnus, gelbėjamas gulbės, stirnas ir kt.
❤️Sulaukiame daug jūsų žinučių apie pagalbą Ukrainai, jos gyvūnams. Dėkojame už palaikymą ir supratimą, kad nėra taip viskas paprasta, nes ten vyksta karas.
👉Nuo pat karo pradžios bendravome su Kijevo prieglauda, jus apie tai informavome ir rašėme, kad nors ir maža dalimi, bet šiek tiek, pagal išgales prisidėjome iš pat pradžių.
👉Šiuo metu ši prieglauda, turinti 501 šunį ir 70 kačių jau daugiau kaip savaitė yra tiesiog nepasiekiama, nes rajonas okupuotas rusų. Patekti nėra jokių galimybių. Bendraujame su prieglaudos vadove, o nuo šiandien ir su tarptautine komanda ir deriname veiksmus kaip galime padėti gyvūnams.
‼️Nors viešoje erdvėje gausu spekuliacijų dėl šios skausmingos situacijos, tačiau norime paprašyti tiesiog tylos ir kantrybės, nes turime susikaupti bendroje veikloje.
🙏Tikime, kad komanda, kuri užsiėmė, tikrai padarys savo ir gyvūnus išgelbės.
❤️❤️Ko reikia mums - šį kartą finansinės paramos, nes sutarėme, jog nupirksime ir išsiųsime sauso pašaro paletę į sutartą vietą. Tam reikia pinigų, kad nupirkti maisto ir apmokėti transportavimą.
👉Tuo pačiu savaitgalį bendravome su Latvijos komanda, kuri atvežė ir Nuare apgyvendino du šunis, kuriuos priglaus žmonės gyvenantys Lietuvoje.
❤️Dar kartą norėtume padėkoti kiekvienam iš jūsų už paramą ir palaikymą Ukrainos gyvūnams bei žmonėms.
❤️Mes tai darome ne vieni, tai darome padedami ne tik jūsų, bet ir keleto nuostabių organizacijų, kurios dirba su mumis, kad parama pasiektų tuos, kuriems jos labiausiai reikia.
❤️Komandinis darbas yra ir visada bus raktas į tai, kad pasaulis taptų saugesnis tiems, kurie neturi balso ir yra mums tokie brangūs.
🟢Sulaukiame užklausų apie tai, kaip ir kur žmonės gali paaukoti, todėl štai pasirinkimai:
VŠĮ Nuaro Fondas Į.k. 304151159
SEB bankas LT94 7044 0600 0806 9194
❤️Visą informaciją, kaip skirti Nuarui savo 1,2 proc. GPM paramą rasite čia:
❤️❤️❤️Šuniukai visos kelionės metu jautėsi itin ramiai, kantriai laukė sustojimų kol bus pavedžioti.
 
Gali būti šuo ir tekstas vaizdas
Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu