Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Speiguotą žiemą šiluma dalinkimės su beglobiais gyvūnėliaisDalintis Facebook'e

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 08:21Speiguotą žiemą šiluma dalinkimės su beglobiais gyvūnėliais

Už lango paspaudus tikrai rimtam speigui visi susislapstėme šiltuose jaukiuose namuose, kur jaukiai leidžiame vakarus šeimos rate, apsupti mylimų augintinių. Na, o jei ir išbėgame su mylimu šuneliu į lauką, tai tik trumpam trumpam – pasiskundžiame, kad šąla nosytės ir vėl šmurkštelim į palaimingą šilumą. Gerai mums...O ką daryti tiems, kurie net ir visiškai nebejausdami sušalusių visų keturių savo letenėlių neturi kur prisiglausti, neranda nė menkiausios užuovėjos nuo atšiauraus vėjo?..
Laimei, tie likimo (o gal vertėtų sakyti beširdžių žmonių?) nuskriausti keturkojai draugai nėra visiškai palikti likimo valiai. Gyvūnams, netekusiems šeimininkų, nepaisydama jokių oro sąlygų, visada padeda Gyvūnų globėjų asociacija. Padėti norisi visiems beglobiukams, todėl jų prisikaupė tikrai nemažas būrys. Šiuo metu vien Kauno regiono gyvūnų globos namuose glaudžiasi apie 100 šunų, 30 kačių, o kur dar Alytaus, Klaipėdos regiono gyvūnų globos namai. Nereikėtų pamiršti ir laukinių gyvūnų – Gyvūnų globėjų asociacija rūpinasi ir neišskridusiais gandrais, gulbėmis, šiuo metu turi du sužalotus jūrinius erelius...Rūpintis yra kuo...Yra ir begalinis noras padėti, tik ne visada užtenka lėšų, dėl kurių stygiaus sunku sukurti beglobiukams tokias sąlygas, kokias norėtųsi ir kokių jie nusipelnė.
Žinoma, visi beglobiukai gyvena šiltai – globos namai yra šildomi, būdos apkamšytos šiaudais. Maistelio gyvūnai taip pat visada gauna. Nepaisant to, juos išlaikyti nėra lengva. Žiūrėk – tai viena, tai kita būda pradeda klibėti...Tai šiaudai, skirti apšiltinimui, vėl į pabaigą eina...O vilties kupinos akutės visada džiugiai žvelgia laukdamos gardesnio kąsnelio ir šiltesnio kampelio – negali jų nuvilti. Todėl Gyvūnų globėjų asociacija prašo ir visuomenės supratimo ir paramos. Visi galime prisidėti prie pagalbos beglobiukms – padėkime jiems šiltai peržiemoti ir greitai surasti naujus mylinčius šeimininkus.
Padėti galite įvairiais būdais. Pats paprasčiausias variantas – paremti gyvūnėlius įvairiais jiems reikalingais daiktais. Šiuo metu itin reikalinga:
Šiaudai apšiltinimui
Lentos naujoms būdoms sukalti (ar senoms sutaisyti)
Šildytuvai
Dujų balionai (patalpų šildymui)
Įvairios statybinės medžiagos (Klaipėdos regiono globos namai vykdo statybas ir atnaujinimo darbus)
Kraikas katėms
Pašaras
Grūdai laukiniams paukščiams
Žuvis, mėsa – paukščiams
Galite aukoti ir kitus daiktus, tinkamus panaudoti gyvūnėlių globoje – jie bus dėkingi už bet kokią paramą, leidžiančią jiems jaukiau laukti naujųjų šeimininkų. Galbūt Jums šie daiktai visiškai beverčiai ir nebereikalingi, o beglobiukams gali reikšti labai daug. Aukas galite pristatyti tiesiai į globos namus arba skambinti telefonu 868644828 ir jie bus paimti bei nugabenti gyvūnų globos namams.
Taip pat galite prisidėti pervesdami 2 % pajamų moksečio (animal.lt/lt/gyvunu-globa/paremkite-gyvunu-globeju-asociacija )– Jums tai visiškai nieko nekainuos, o beglobiams gyvūnėliams suteiks geresnes gyvenimo sąlygas. Norintieji skirti didesnę piniginę auką gali tai padaryti pervesdami ją į šią sąskaitą:
GYVŪNŲ GLOBĖJŲ ASOCIACIJA
Į. kodas: 135468522
Swedbankas, banko kodas 73000
Atsiskaitomoji sąskaita LT95 7300 0101 3443 2392
Taip pat nuo šiol Gyvūnų globėjų asociacjos gyvūnėlius galite paremti ir siųsdami SMS žinutę trumpuoju numeriu 1670 su tekstu „GYVUNAMS 2“ – parama 2 €, „GYVUNAMS 5“ – parama 5 € arba „GYVUNAMS 9“ – parama 9 €. Padėti dar niekada nebuvo taip lengva!
Žinoma, pats puikiausias pagalbos beglobiams būdas yra jų priėmimas į savo šeimą, tad jei planuojate įsigyti augintinį, kodėl gi neaplankius Gyvūnų globėjų asociacijos globojamų keturkojų? Sakoma, jie būna patys ištikimiausi ir itin atsidavę šeimininkui draugai...Nelikime abejingi silpnesniems už save ir šią žvarbią žiemą dalinkimės su jais šiluma.
Daugiau informacijos apie Gyvūnų globėjų asociacija ir jos globojamus gyvūnus rasite internetiniame tinklapyje www.animal.lt


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu