Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Alentejo Mastiff (Rafeiro do Alentejo)

alentejo_mastiff.jpgAlantėjos mastifas, dar kitaip žinomas kaip Portugalijos mastifas, yra veislė, kilusi iš pietinės Portugalijos dalies. Tai - sargybiniai šunys.

Išvaizda


Alantėjos mastifai yra tikrai dideli šunys, sveriantys apie 47 kg. Jų ūgis - apie 73 cm. Šių šunų galva taip pat milžiniška, primenanti lokio. Akys turi būti tamsios - gelsvi atsplaviai nepripažįstami. Ausys nulėpusios, „įstatytos“ vidutiniame galvos aukštyje.
Kailio ilgis gali varijuoti nuo trumpo iki vidutinio ilgio. Galimos jo spalvos: ruda, gelsva ar gelsvai ruda su baltos spalvos lopais. Kailis gali būti šiek tiek dryžuotas ar dėmėtas.

Būdas


Alantėjos mastifai apibūdinami kaip ramūs, lėtoki ir protingi šunys. Jie visada atrodo tarsi susikaupę ir apie kažką giliai mąstantys mokslininkai. Vis dėlto žmonėms, anksčiau neturėjusiems patirties šunū auginimo srityje, Alantėjos mastifai nerekomenduojami. Dėl savo dielės masės jie gali būti tikrai pavojingais. Todėl juos privaloma dresuoti nuo pat mažumės. Dresūra gali reikalauti nemažai kantrybės ir žinių - Alantėjos mastifai linkę išsaugoti savo nepriklausomybę ir yra gana lėti, todėl jų auklėjimui reikia pasitelkti ypatingas dresūros priemones.
Iš prigimties šie šunys yra puikūs sargai - jie neagresyvūs, tačiau savo namus tikrai atkakliai gina.
Alantėjos mastifai puikiai sutaria su vaikais.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu