Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Alpine Dachsbracke (Alpenlndische Dachsbracke)

Alpine Dachsbracke yra nedideli medžiokliniai šunys, kilę iš Austrijos. Jie atsirado XIX a. Jie buvo išveisti medžiojamų žvėrių pėdsakams susekti. Su šia užduotimi Alpine Dachsbracke susitvarko net tada, kai gyvūnas jau sumedžiotas ir spėjęs atšalti - šios veislės šunų uoslė tiesiog unikali.

Išvaizda

Šiai veislei būdingas ilgas kūnas ir trumpos tvirtos kojos. Jų ūgis apie 37-38 cm, svoris nuo 15 iki 18 kg. Nepaisant nedidelio ūgio Alpine Dachsbracke yra stiprūs, tvirtų kaulų. Patelės centimetru ar dviem mažesnės. Kailis trumpas, švelnus ir tankus. Būdingos spalvos: tamsiai ruda su raudonu atspalviu. Vietomis gali būti įsimaišę juodo atspalvio - jis dažniausiai pasitaiko ant galvos, krūtinės, kojų ir uodegos. Ant krūtinės leidžiama ir baltos splavos „žvaigždė“.
Akys apvalios, didokos, itin ekspresyvios ir gyvos.

Būdas


Dažniausiai Alpine Dachsbracke šunys laikomi ne kaip augintiniai-draugai, o kaip medžioklės partneriai. Visgi kai kas šios veislės šunis laiko ne medžioklei, o tiesiog namuose kaip kompanioną. Šią „funkciją“ jie taip pat atlieka šauniai, nes yra draugiški, sumanūs gyvūnai. Dauguma Alpine Dachsbracke puikiai sutaria ne tik su vaikais, bet ir kitais gyvūnais.


 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu