Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

American Cocker Spaniel - Amerikiečių koker spanielis

Amerikiečių koker spanielio tėvynė – Amerika. Ši veislė išveista XIX a. iš medžioklinių anglų koker spanielių, kurie dar 1620 m. buvo atplukdyti piligrimų. Kaip ir jų „giminaičiai“ anglai amerikiečių kokerspanieliai buvo auginami medžioklei, kaip šuo, galintis atgabenti smulkius laimikius. Dabar koker spanielis nebėra medžiotojo palydovas, o tiesiog auginamas kaip namų šuo, draugas ir yra viena populiariausių veislių.

Išvaizda

Ausys labai ilgos, plonos odos, apžėlusios, nukarusios. Kaukolė apvali, tačia ne per daug. Kailis vidutiniškai ilgas, šilkinis, labai švelnus, itin tankus krūtinė ir pilvo srityse. Kailis ant kojų kiek banguotas ir taip pat labai švelnus. Dantys stiprūs. Nosis juoda arba ruda. Akys migdolo formos, žvilgsni visada budrus. Kūnas kompaktiškas, nugara stipri. Kojos tiesios, kaulėtos. Kailis gali būti juodas, juodas su dėmėmis, nuo šviesios kreminės iki tamsiai rusvos, mišrus - dviejų aiškiai besiskiriančių splavų, viena jų būtinai balta.

Būdas

Amerikiečių koker spanieliai yra labai temperamentingi, linksmi ir energingi šunys. Jie gana sargūs, drąsūs ir ryžtingi – visada pasiruošę apginti savo šeimininką. Tai – tikri šeimos šunys, puikiai perprantantys šeimininko emocijas. Puikiai sutaria ir su vaikais ie su kitais šunimis, mėgsta su jais žaisti, dūkti. Amerikiečių koker spanieliai nemėgsta vienatvės, tad kuo šeimoje daugiau narių, tuo jiems linksmiau.
Šie šunys gali gyventi mieste, bute, tačiau dėl savo didelės energijos jiems reikia ilgo intensyvaus pasivaikščiojimo – kieme reikėtų praleisti bent valandą. Amerikiečių koker spanielis yra lengvai dresuojamas, gali išmokti daug įvairių komandų, tad pasivaikčijimu metu nenuobodžiausite – galėsite lavinti augintinio įgūdžius.
Amerikiečių koker spanielis – puikus šuo šeimai, turinčiai vaikų.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu