Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Anatolian Shepherd Dog (Coban K�pegi) - Anatolijos aviganis

Anatolijos aviganis, dar žinomas kaip karabašas, yra kilęs iš Turkijos ir yra labai sena veislė. Anksčiau šis šuo buvo naudojamas liūtams ir arkliams medžioti, o dabar jie saugo avių ir ožkų bandoms saugoti.

Išvaizda


Anatolijos aviganiai yra dideli, galingo stoto, mastifų tipo šunys. Patinų ūgis – 74-81 cm, patelių 71-79 cm. Svoris atitinkamai 50-64 kg ir 41-59 kg. Jie yra žinomi dėl išskirtinių žymių ant snukio, kurios yra kreminės ar baltos spalvos, su juoda kauke ant snukio ir ausų. Viso kūno kailio spalva gali būti bet kokia. Kailis neilgas arba vidutinio ilgumo. Jie turi trumpą ir tankų kailį, kurį gana lengva prižiūrėti.

Būdas


Anatolijos aviganiai yra itin protingi, sargūs šunys. Dėl jų stipraus polinkio sargauti būtina dresūra. Ją reikėtų pradėti nuo mažų dienų, nes netinkamai auklėjami šios veislės šunys gali pradėti rodyti agresiją – ypač su kitais šunimis. Taigi jų charakterį gana stipriai lemia auklėjimas, būtent todėl anatolijos aviganiai nerokemnduojami nepatyrusiems šunų augintojams. Nerekomenduojama ir šeimoms, turinčioms vaikų ar kitų gyvūnų.
Taip pat tai labai aktyvūs šunys, kuriems reikia daug judėti. Todėl Jums teks daug laiko skirti įvairioms treniruotėms, ilgiems pasivaikščiojimams, žaidimams lauke.
Jeigu tinkamai auklėsite Anatolijos aviganį, jis taps puikiu namų sargu ir Jūsų draugu.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu