Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Anglo-français de petite vénerie

Anglo-Français de Petite Vénerie yra vidutinio dydžio medžioklinių šunų veislė.  Šie šunys yra puikūs pėdsekiai, tad yra skirti grobiui susekti. Veislė gauta sukryžminus kitus du medžioklinius šunis - prancūzų pėdsekius ir anglų fokshaundus. Veislės pavadinimas - Petite Vénerie - reiškia, kad šie šunys skirti smulkiems gyvūnams medžioti.
Anglo-Français de Petite Vénerie savo gimtinėje, Prancūzijoje, dar ir šiandien yra auginami pagal tiesioginę savo paskirtį - medžioklei, o ne kaip naminis gyvūnėlis, tiesiog skirtas kompanijai palaikyti. Kitose pasaulio dalyse ši veislė nevisada auginama tiesioginei savo funkcijai atlikti. Šiaurės Amerikoje Anglo-Français de Petite Vénerie yra gana populiarūs naminiai gyvūnai.

Išvaizda


Anglo-Français de Petite Vénerie yra vidutinio dydžio šunys, turintys labai atletišką, raumeningą kūną. Jie sveria nuo 15 iki 20 kg. Ūgis nuo 40 iki 45 cm. Prie stiprios laikysenos prisideda it tvirta kaulų struktūra. Anglo-Français de Petite Vénerie krūtinė yra siaura, gili, su aiškiai matoma šonkaulių linija. Kojos ilgos, tiesios, laibos ir tvirtos. Užpakalinės kojos dar stiprensės, pasiruošiusios stipriam atsispirimui.
Galva, palyginus su visu kūnu, yra ganėtinai maža. Šį įspūdį dar sustiprina ir didelės, nukarusios, snukį šiek tiek užgožiančios ausys. Akys vidutinio dydžio, gilios, tamsios spalvos.
Kailis trumpas, švelnus. Spalvos gali būti: juoda ir balta, raudona ir balta, trispalvė.

Būdas


Anglo-Français de Petite Vénerie yra energingi ir aktyvūs šunys. Dėl savo medžioklinės prigimties jie geriausiai tinka auginti kaime ar sodyboje - bute jiems tiesiog būtų per mažai vietos. Anglo-Français de Petite Vénerie teritorija gali dalintis ir su kitais gyvūnais - jie yra draugiški kitų augintinių atžvilgiu. Tiesa, jei leidžiate Anglo-Français de Petite Vénerie viename kambaryje bėgioti kartu su kate ar kitu smulkiu gyvūnu nepalikite jų vinų, užmeskite akį, ką jie veikia, kaip elgiasi Anglo-Français de Petite Vénerie. Atrsagumas reiklaingas, nes šiios veislės atsovai turi stiprų medžioklės instinktą ir yra sukurti būtent smuklių gyvūnų medžiojimui - katė ar kitas smulkus naminis gyvūnas gali pasirodyti puikus grobis.
Anglo-Français de Petite Vénerie puikiai sutaria ir su vaikais - nieko nėra smagiau kaip dūkti su mažaisiais. Žinoma, nederėtų mažo vaiko palikti su šunimi, nes jis net ir nenorėdamas gali jį sužeisti - ypač, jei vaikais elgiasi neatsargiai, erziną gyvūną.
Anglo-Français de Petite Vénerie yra protingi, nesunkiai dresuojami šunys, taigi juos galima išmokyti ne tik elementaraus paklusnumo, bet ir įvairių komandų ar triukų. Tiesa, kartais šios veislės šunys dresūros metu sumąsto ir paišdykauti, pakvailioti, tačiau didelių sunkumų juos auklėjant tai nesukels.

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu