Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

English Setter - Anglų seteris

Anglų seteriai yra Anglijoje išveista maždaug 400 metų senumo veislė. Šiuolaikinę veislę išvedė Edvardas Laverakas. Anglų seteriai išsivystė iš spanielių ir paveldėjo medžioklės instinktą.

Išvaizda

Anglų seteriai yra elegantiški, gracingos ir proporcingos išvaizdos šunys. Jų ūgis yra 61-69 cm, svoris 23-30 kg.
Galvos dydis proporcingas kūnui, ji yra ilga. Kaukolė ovali, vidutinio pločio. Nasrai ilgi, žiūrint iš šono, kvadrato formos. Nosis juoda ar tamsiai ruda. Šnervės plačios. Akys beveik apvalios, didelės. Pageidautina, kad jos būtų kuo tamsesnės spalvos. Ausys žemai įstatytos, vidutinio ilgio, laikomos nulėpusios.
Kaklas ilgas, raumeningas, bet nėra masyvus. Nugara tiesi, stipri. Juosmuo tvirtas, vidutinio ilgio, šiek tik išgaubtas.Krūtinė gili, bet neplati.
Uodega siekia kulkšnis, laikoma tiesiai pakelta iki nugaro lygio. Link galo ji siaurėja. Kojos tiesios, vidutinio ilgio. Pėdos stiprios, pirštai išlenkti.
Kailis vidutinio ilgio, prigludęs prie kūno. Ant ausų, krūtinės, pilvo, kojų vidinių pusių ir uodegos ilgesnis, suformuojantis plunksnas. Galimos kailio raštai: geltonšlakis, rausvašlakis, juodašlakis arba trispalvis.

Būdas

Anglų seteriai yra elegantiški, ramūs ir atidūs. Jie puikiai elgiasi su vaikais, tad tinka auginti šeimose. Veislė lengvai dresuojama, paklusni. Medžioklėje anglų seteriai tampa labai energingi, gali ilgai sekti pėdsakais.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu