Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Fox Terrier (Smooth) - Foksterjeras trumpaplaukis

Trumpaplaukiai foksterjerai yra vienas seniausių foksterjerų tipų, astiradęs Didžiojoje Britanijoje XVII a. Jie buvo išveisti kryžminant taksus, anglų skalikus, fokshaundus ir biglius. Trumpaplaukiai foksterjerai buvo naudojami fermose, gyvuliams nuo plėšrūnų ginti.

Išvaizda

Trumpaplaukiai foksterjerai nėra dideli šunys, jų ūgis ties ketera neturėtų viršyti 38 cm.
Galva nedidelė. Kaukolė siaura, skruostai neapvalūs. Žandikauliai tvirti, raumeningi. Snukis siaurėjantis. Ausys V raidės formos, mažos. Jos laikomos nuleistos šalia skruostų. Akys mažos, giliai įsodintos, tamsios spalvos. Žvilgsnis gyvybingas, sumanus. Nosies galiukas juodas.
Kaklas raumeningas, vidutinio ilgio, link pečių platėjantis. Nugara trumpa, tiesi. Krūtinė gili, bet neplati. Juosmuo labai tvirtas, raumeningas ir šiek tiek išlenktas.
Uodega įstatyta gana aukštai, laikoma pakelta, bet ne aukščiau nei nugara. Trumpinama paliekant tris ketvirtadalius ilgio.
Kojos turi būti ilgos. Pėdos apvalios, kompaktiškos, nedidelės. Pirštai šiek tiek lenkti.
Kailis švelnus, tankus, prigludęs prie kūno. Dominuojanti kailio spalva yra balta. Galimos margos ar rausvai rudos dėmės.

Būdas

Trumpaplaukiai foksterjerai yra puikūs šeimos augintiniai. Jie itin protingi. Dėl aktyvaus būdo, šie šunys turi praleisti daug laiko treniruodamiesi, kitaip jie taps neramūs. Trumpaplaukiai foksterjerai yra žaismingi, tad jų energiją galima išeikvoti ir aktyvių žaidimų metu.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu