Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

German Spitz (Deutscher Spitz) - Vokiečių špicas: Keeshond (Wolfsspitz) - Volfšpicas

Volfšpicai yra judrūs šunys, kilę iš špicams giminingų bandaginių, Vokietiją pasiekusių daugiau nei prieš 1000 m. Šiandien ši veislė vis rečiau sutinkama net ir gimtajame krašte.

Išvaizda

Špicai - ypač dekoratyvūs, lengvi, judrūs ir žaismingi šuneliai. Jų ūgis ties ketera siekia muo 45 iki 55 cm, o svoris nuo 27 iki 32 kg. Kūnas apaugęs tankiu, ilgu kailiu, tad atrodo didesnis nei iš tikrųjų yra. Iš po tankaus kailio tekyšo smulkios, trumpesniais plaukais apaugusios kojytės ir smulkus, smailais snukutis. Volfšpicų galva yra nedidelė, pleišto formos, o snukis trumpas ir elegantiškas. Nedidelės ir volfšpicų ausys. Jos auga arti viena kitos, yra trikampio formos ir visada laikomos pakeltos. Akys kiek įkypos ir taip pat nedidelės. Jos privalo būti tamsios spalvos ir snukučiui suteikti gyvybingą ir energingą išraišką. Lūpos ir nosis juodos spalvos.
Kaklas vidutinio ilgumo, ketera ryški, nugara tiesi, trumpa, krūtinės ląsta ovali. Uodega vidutinio ilgumo susukta į žiedą ir užriesta ant nugaros. Priekinės kojos vidutinio ilgumo, tiesios, užpakalinių kojų sąnarių kampai buki. Letenos suspaustais pirštais, mažos.
Kailio spalva primena vilkų.

Būdas

Volfšpicai žinomi kaip labai šeimininkui atsidavę, ištikimi ir mylintys šunys. Sutaria ir su vaikais – su jais gali žaisti valandų valandas. Veislė geba prisitaikyti prie žmogaus poreikių, nes iš prigimties energingas ir aktyvus volfšpicas su vyresnio amžiaus žmonėmis elgiasi kur kas ramiau, susisuka ant kelių ir kartu žiūri televizorių.
Nors daugeliui volfšpicai atrodo dailūs dekoratyviniai šuneliai, tačiau jie nėra tik namų dekoracija – šie šunys yra išties neprasti sargai. Jie yra labai budrūs ir lojimu pasitinka kiekvieną svečią.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu