Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

Giant Schnauzer (Riesenschnauzer) - Ryzenšnauceris

ryzen__nauceris.jpgRyzenšnauceriai kilę iš Bavarijos žemių, Vokietijos. Veislė išveista kryžminant standartinius šnaucerius, vokiečių dogus ir Ardėnų buvjė. Ryzenšnauceriai Bavarijoje buvo naudojami gyvuliams ginti. Taip pat jie puikiai tarnavo kaip sarginiai ir tarnybiniai policijos šunys.

Išvaizda

Ryzenšnauceriai dideli, galingi šunys. Jie primena didesnę standartinių šnaucerių versiją. Patinų ūgis 66-71 cm, patelių 58-66 cm. Svoris atitinkamai 27-48 kg ir 23-34 kg. Rizenšnaucerių ūgis toks pats kaip ir kūno ilgis, todėl šuns forma yra kvadratinė.
Nasrai tokio pat ilgio kaip ir viršutinė galvos dalis. „Stopas“ nežymus. Nosis didelė ir juoda. Lūpos taip pat tamsios. Sąkandis žirklinis. Akys ovalios formos, vidutinio dydžio. Jos gana giliai įsodintos. Privaloma tamsi spalva. Ausys aukštai. Jos gali būti paliktos natūralios arba trumpintos. Pastarosios laikomos stačios. Natūralios ausys yra V raidės formos, laikomos prigludusios prie galvos.
Nuagara tiesi. Kojos taip pat tiesios. Uodega aukštai įstatyta ir paprastai kirpta.
Kailis su pavilne, banguotas, tankus. Viršutinis kailio sluoksnis šiurkštus, gana kietas, o pavilnė minkšta. Antakių ir smakro srityse kailis ilgesnis ir suformuoja nedidelę barzdelę. Kailio spalva – juoda.

Būdas

Ryzenšnauceris – drąsus, juodrus, ištvermingas ir labai stiprus šuo. Jis yra puiku draugas – ištikimai tarnauja savo šeimininkui, yra prie jo labi prisiišęs. Mėgsta žaisti ir su mažaisiais šeimos nariais. Ryzenšnauceriai – protingi šunys, tad yra lengvai dresuojami. Dar vienas jų privalumas yra jų neišrankumas gyvenamai aplinkai – ši veislė tinkama gyventi ir lauke, ir namuose.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu