Nuaras
Bubastė
Gyvūnų globėjų asociacija
Gyvūnų globos namai
Gyvūnų globa
Šunų ir kačių kirpykla
Šunų ir kačių viešbutis
Beglobiai gyvūnai
Prekės gyvūnams
Kauno centrinis felinologų klubas
Gyvūnų priežiūros centras
Baltijos kinologijos centras
Skelbimai
Dingo
Rasti
Rasta
Dovanoja
Ieško
Siūlo
Animal.lt
Veterinarijos klinika
Šunys
Katės
Įstatymai
Konsultacijos
Patarimai
Naujienos
Animal.lt

West Siberian Laïka (Zapadno-Sibirskaïa Laïka) - Vakarų Sibiro laika

Vakarų Sibiro laikos yra labiausiai žinomos ir populiariausios iš visų rusų laikų. Jos pirmiausiai buvo pritaikytos stambiems gyvūnams (šiaurės briedžiams, lokiams, briedžiams) medžioti. Šiuos šunis galima išmokyti medžioti ir smulkius gyvūnus. Jos taip pat labai tinkamos kinkyti į roges, nes pajėgia tempti didelį krovinį.
Vakarų Sibiro laikos nuos seno labai mėgiamos. Apie jas laiške motinai rašė net pats Leninas, kai 1897 m. buvo ištremtas į Sibirą.

Išvaizda

Vakarų Sibiro laikos yra vidutinio dydžio šunys. Patinų ūgis 54-60 cm, patelių 52-58 cm.
Galva nedidelė. Kaukolės forma panaši į lygiašonį trikampį. Nasrai ilgi. Žandikauliai dideli, stiprūs. Sąkandis žirklinis. Akys ovalios, įžambios, tamsio spalvos. Ausys aukštai įsodintos, smailėjančios.
Kaklas raumeningas, bet nemasyvus. Nugara tiesi ir stipri. Juosmuo trumpas, lankstus. Krūtinė gerai išvystyta. Pilvas šiek tiek įtrauktas.
Uodega riesta virš nugaros. Kojos ilgos, raumeningos. Pėdos ovalios, su išlenktais pirštais.
Kailis su tankia pavilne. Viršutinis kailis tiesus, šiurkštus. Ant ausų, galvos ir priekinių galūnių dalių kailis yra trumpesnis, o ant kaklo, sprando, pečių ir užpakalinių galūnių dalių kailis yra ilgesnis. Taip suformuojama barzda ir puošmi apykaklė. Kailio spalva yra balta, raudona ar įvairaus intensyvumo pilka. Leidžiama ir juoda spalva.

Būdas

Vakarų Sibiro laikos yra santūrūs ir nuovokūs šunys. Jie itin draugiški, pyksta tik ant žvėrių – veislė naudojama medžioklei. Vakarų Sibiro laikos yra judrios, bėga greita riščia, o retkarčiais net šuoliuoja.
 

Ekstra skelbimai:
Kaip patalpinti ekstra skelbimą?
Mūsų draugai:
© 2010-2023 UAB "Nuaras". Visos teisės saugomos. Sukurė: Netas.eu